header-image

Management

Hieronder vindt u de gegevens van ons management team.

HakanSjunnesson Håkan Sjunnesson Chairman of the Board
henri_taipale Henri Taipale CEO / Member of the Board henri.taipale +46 (0)70 497 79 88
Lars Alm svvit liten Lars Alm Member of the Board
Tuloisela_Jukka_frilagd_svv Jukka Tuloisela Head of Development jukka.tuloisela +358(0) 50 325 2367
lillemor_eriksson Lillemor Eriksson Marketing Manager lillemor.eriksson
mika_luisto Mika Luisto COO, Knowledge Services mika.luisto +358 (0) 400 229 648
andre André Klemsdal Country Manager Norway andre.klemsdal +47 97 95 63 76
rosemarie_preuss Rosmarie Preuss VP, Global Business Development rosmarie.preuss +46 (0)76 051 81 56
morten_stage Morten Stage VP, International Sales morten.stage +45 50 76 41 11
Gerben Gerben van de Put VP, Sales Benelux and France gerben.vandeput +31 (0) 655 477 496
Recovery audit Recovery audit

Recovery audit

Via onze recovery-diensten hebben we al voor meer dan 1000 ondernemingen en organisaties kapitaal teruggebracht.

Lees meer
Precovery Precovery

Precovery

Zonder in te grijpen in het bestaande financiële systeem zorgt deze dienst voor overzicht en transparantie binnen de financiële rapportage.

Lees meer
Quantified Commerce Quantified Commerce

Quantified Commerce

Denk vooruit en ontdek de voordelen. We kunnen honderd procent geautomatiseerde verwerking van subgrootboeken leveren, waardoor u niet alleen tijd bespaart maar ook de kans op transactiefouten minimaliseert.

Lees meer